TOKAT SULUSARAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Spor Tokat kapsamında İlçemizde yapılan faaliyetler hakkında genel değerlendirme toplantısı yapıldı.
SPOR TOKAT DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Spor Tokat genel değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantı Kaymakamlık toplantı salonunda Vali Yardımcısı Sayın Kaya ÇELİK başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya İlçe Kaymakamı Sayın Emre YEŞİL, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Başkanı Sayın Cemil ÇAĞLAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Zakir ALMA, okul yöneticileri, beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler katıldı. Toplantı gündeminde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurumlarda yürütülen Spor Tokat projeleri, okullarımızda ve Halk Eğitimi Merkezinde açılan kurslar ile devam eden müsabakalara katılım konuları konuşuldu.

 

Açılış konuşmasını Vali Yardımcısı Sayın Kaya ÇELİK yaptı. İlçe Kaymakamı Sayın Emre YEŞİL Spor Tokat projesinin önemi ve yararı konusunda katılım sağlayan yönetici, öğretmen ve antrenörlere bu hususta tekrar hatırlatma yaparak teşekkür etti. İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Başkanı Sayın Cemil ÇAĞLAR projenin genel hatlarını belirterek bilgi verdi.

 

 

Okul ve Kurumlarımız ile ilgili olarak buralarda yapılan spor alanları ve açılan kurslar hususunda bilgilendirme sunusu gerçekleştirildi.

 

01-12-202101-12-2021

Sulusaray Kaymakamlığı 1. Kat - 0(356)6516254 6516239 6516256

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.