TOKAT SULUSARAY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜEllerim kirliydi tuttun elimdenBilgi dağarcığın açtın özündenBendeki cevheri gördün gözümdenUmudum sen oldun düşüm sen gibiYüksünmedin burnumdaki sümüktenSende bir insandın etten kemiktenAnnem miydin,babam mıydın,eğitmen.Kutsal meslek istiyorum sen gibiYırtığımda yamam oldun dikişsizÖzünde doğruydun süssüz nakışsızYüreğimdi yüreğin düzgün çakılsızDüz yollarda gideceğim sen gibiAklaştı saçların bendeki karaYürüdüm bir hayli vermedim araEktiğin tohumlar yeşersin dahaBen de tohum ekeceğim sen gibiYurdumu öğrettin bayrağım baştaAtamı sevdirdin, her an,her yaştaKol kolaydık cehaletle savaştaŞimdi eğitmenim tıpkı sen gibiYüreğim yorulmaz feyz aldım sendenBen de tutacağım çamurlu eldenDikensiz gördüğüm, dikenli güldenDemet demet dereceğim sen gibi..
ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı

            24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı çelenk sunma töreni ile başladı. Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir ALMA ve öğretmenler İlçe Kaymakamımız Nazlı DEMİR’i makamında ziyaret ettiler

            Ziyaretin ardından Kaymakamımız Nazlı DEMİR öğretmenler ile birlikte, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından saat 14.00’te Sulusaray Lisesi konferans salonunda düzenlenen programa katıldılar. Programa ayrıca Sulusaray Belediye Başkanı Halil DEMİRKOL, İlçe Jandarma Komutanı Bayram GÜÇ, İlçe Emniyet Amiri Erdoğan TORAN, iİlçe Milli Eğitim Müdürü Zakir ALMA ve diğer daire amirleri ve İlçemizde görev yapan tüm öğretmenler katılımda bulundular.Program sonunda adaylığı kaldırılan öğretmenlerimiz yemin ettiler.

 

Sulusaray Kaymakamlığı 1. Kat - 0(356) 6516356 6516239 6516254

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.